Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...

2016 рік - Рік відзначення 25-ї річниці незалежності України

2016 рік - Рік англійської мови в УкраїніЗaраз на сайті 2016 рік - Рік англійської мови в Україні | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

2016 рік – Рік англійської мови в Україні

Указ президента України №641/2015 Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні
дивитись далі…

План “Заходи щодо проведення Року англійської мови в Україні в Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6» у 2015/2016 навчальному році”
дивитись далі…

Виставка найкращих листівок-валентинок англійською мовою
12 лютого 2016 року до Дня Святого Валентина учителем англійської мови Ісмаїловою З.Г. було проведено виставку найкращих учнівських листівок-валентинок.


Проведення тижня вчителів-філологів
15 лютого 2016 року, учні 10-х класів (під керівництвом учителя Ісмаїлової З.Г.) випустили стіннівку «Sport and Health».

Проведення тижня вчителів-філологів
Під час проведення тижня знавців філології вчителем англійської мови Ісмаіловою З.Г. 17 лютого 2016 року був проведений відкритий урок з англійської мови у 6-Б класі. Під час проведення уроку вчитель застосувала сучасні форми і методи навчання і викладання. Учні працювали з мультимедійною дошкою, з підручниками, з опорними картками, колективно, в парах, біля дошки. Учитель ефективно поєднувала словесні, наочні та практичні методи навчання. Була показана необхідність вивчення цієї теми для подальшого застосування знань в житті. Протягом уроку жоден учень не залишився без уваги. Корекційна робота була тісно пов’язана з темою уроку.

Оформлення вихованцями вітальних листівок англійською мовою до 8-го Березня та до Пасхальних свят
До Пасхальних свят учнями 9-х класів (під керівництвом учителя Ісмаїлової З.Г.) було виготовлено вітальну листівку.

Layouts by BestWpThemeZ..