оголошує набір учнів з вадами слуху. Ласкаво просимо до нашої школи! Адміністрація закладу. Детальніше - клікніть мишкою по напису...

Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...


2017 рік - Рік Японії в Україні


Гості на сайті


До нас завітав Святий Чудотворець Миколай | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

До нас завітав Святий Чудотворець Миколай

Казкові й чарівні події відбувались у стінах нашої школи-інтернату 19 грудня. У це найулюбленіше для дітей свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай прислав своїх помічників.
Першими завітали на свято священнослужителі храму Святого Олександра з солодкими подарунками, наші куратори – інспектори Індустріального відділу поліції в особі Чуєвої О.В.,Терещенко Г.О., Маслової Г.В., Шалатова С.В., які порадували наших вихованців цукерками, фруктами та солодощами, шефи – представники студентського самоврядування – студенти Харківського інституту фінансів Київського національного торгово-економічного університету, які подарували грошовий сертифікат на 4 000 гривень. За доброю традицією прийшли розділити з нами свято представники учнівського самоврядування – учні СЗОШ №26 та СЗОШ №155 з іграшками та солодощами.
Святковий настрій наші вихованці створили, запросивши всіх на казкову виставу, де пролунали і пісні, і оркестр шумових інструментів, і запальні танки маленьких сніжинок та гномів.
Висловлюємо всім подяку за небайдуже ставлення до дітей, що потребують особливої уваги. Дякуємо вам за підтримку, за чуйне та щире серце!

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни.


Учениці 4-5-их класів разом з феєю свята

Учасники казкового балу для Миколая

Разом з гостями та учасниками свята

Layouts by BestWpThemeZ..