Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...


2016 рік - Рік англійської мови в Україні


ПЛАН ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТЗaраз на сайті

УВАГА!

Конкурс "Ерудит - 2014" | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

Конкурс “Ерудит – 2014”

12 лютого 2014 року  відбувся І тур (обласний) Всеукраїнського конкурсу “Ерудит” серед учнів 12-х класів  школи-інтернату, який щорічно проводиться  спільно з Харківським обласним   товариством глухих та Харківською академією неперервної освіти.
Метою конкурсу є активізація знань, умінь і навичок, визначення рівня загальноосвітньої підготовки, моніторинг ефективності навчально-виховного процесу, соціалізація та інтеграція у соціальне середовище дітей з особливими потребами.
У конкурсі взяли участь 15 випускників. Традиційно конкурс складався з двох етапів:

  •  1 конкурсне завдання – творча робота з української мови;
  •  2 конкурсне завдання – тестові завдання з навчальних предметів.

    Творчою роботою з української мови був переказ тексту з додатковим  завданням: висловити свої міркування, враження від прочитаного.
   Учні проходили тестування з восьми навчальних предметів: українська мова, українська література, світова література, історія України, біологія, математика, фізика, хімія.
   Переможцем конкурсу «Ерудит» стала учениця 12-В класу Кукотіна Ганна, яка буде в березні 2014 року представляти Харківську область на  Х Всеукраїнському  конкурсі “Ерудит” серед учнів 12-х класів  шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху у м.Києві.

DSCN2658
   Висловлюємо щиру вдячність голові  Харківського обласного товариства глухих Яковлєвій О.В., завідувачу Центром методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ «ХАНО» Татаринову М.В. за співпрацю у підвищенні рівня навчально-реабілітаційного процесу, формуванні громадянської позиції, сприяння у соціалізації дітей з вадами слуху, гуманістичний підхід у забезпеченні особистісного розвитку дітей, а також всім учасникам конкурсу, які показали високий рівень знань.
Бажаємо переможцям та всім учасникам ІІ туру Х Всеукраїнського конкурсу “Ерудит” серед учнів 12-х класів  спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом  успіхів у подальшому навчанні, наснаги, творчих здобутків у новому дорослому житті, непохитної віри у свої сили, здійснення всіх мрій та сподівань!

Layouts by BestWpThemeZ..