Наші привітання

birthday_cake
Тепло вітаємо з Днем народження
Сороку Лілію Павлівну

Наші досягнення

Лінійка-реквієм

  28 листопада у школі-інтернаті проведено загальношкільну лінійку-реквієм
  «Цей рік 33-ій ще й досі у серці пече якимсь несказанним і вічно страждаючим болем» до Дня пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933,1946-1947 років.

  Кожну четверту суботу листопада наша держава відзначає пам’ятний день своєї історії, день великої трагедії нашого народу, день пам’яті жертв голодоморів 1932-1933,1946-1947 років. 24 країни світу офіційно визнали голодомор геноцидом українського народу.

  За офіційними даними, протягом 32-33 років загинуло близько 9 мільйонів населення, за неофіційними – до 13 мільйонів мешканців країни.
  1933-й рік… Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої та найблагодатнішої землі. Як сталося, що без стихії, без засухи, без війни, в самому серці Європи – в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей?!

  Ця тема була обговорена з учнями.

  Члени шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу підготували презентації з використанням документальних кадрів цієї трагічної сторінки в нашій історії. У кінці заходу запалили свічки пам’яті і хвилиною мовчання вшанували жертв голодоморів.

<

 • Хвилина мовчання
 • Розповідь про акцію «Запали свічку» Воронкіної Л.І., вчителя зарубіжної літератури
 • Розповідь вчителями про жахливий геноцид української нації
 • Перегляд документальної хроніки тих часів
>

Для перегляду слайдів – клікнути мишкою по номеру слайда

Комментарии запрещены.

Layouts by BestWpThemeZ..