10 грудня – Міжнародний день прав людини

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

10.12.2020 року у спеціальні школі практичним психологом Проценко О.М. було проведено урок-диспут «Торгівля людьми. Як не стати жертвою» серед учнів (вихованців) 10-11-х класів.

Під час диспуту було розкрито гостроту проблеми торгівлі людьми, школярі обговорили актуальні питання: які причини, форми та ознаки цього явища, небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Учні (вихованці) із зацікавленістю подивилися відеофільм «Рабство 21 сторіччя», отримали буклети з інформацією про різні форми торгівлі людьми, телефони національної гарячої лінії.

Урок було проведено з метою виховання у школярів поваги до прав та основних свобод людини, підвищення суспільного та політичного рівня їх знань щодо проблеми торгівлі людьми, розповсюдження необхідної інформації серед молоді.

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.