Сторінка правових знань

ВИХОВНІ БЕСІДИ З ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Протягом вересня 2023 року в спеціальній школі відбулися виховні бесіди з правових знань для вихованців 7-12 класів. У ході бесід вихованці поновили свої знання про права дитини, вчилися застосовувати ці знання при вирішенні реальних життєвих ситуацій, узнали, куди звертатися, коли виникають проблеми порушення їхніх прав. Вихователі застосовували прийоми: мозковий штурм «Комендантська година», ділову гру «Не зашкодь собі», спільний перегляд з обговоренням відеороликів «Права дітей і підлітків: усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні» тощо.

 

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ З ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

У жовтні 2023 року вихователі спеціальної школи провели виховні бесіди для вихованців 7-12 класів щодо прав та обов’язків, відповідальності за свої вчинки, почуття громадянського обов’язку, поваги до конституційного законодавства України. У ході бесід вихованці знайомилися з теоретичними основами Конституції України; моделювали та обговорювали правові ситуації, вчилися відрізняти достовірну інформацію від медіа-маніпуляції, мови ворожнечі, фейків. Вихованці отримали знання та навички, які будуть корисними у сучасному непростому повсякденному житті.

 

Бесіда «Життя за законами моралі»

Упродовж березня 2021 року класними керівниками 1-12-х класів було проведено урок правової грамотності «Життя за законами моралі».

Мета: формувати усвідомлене розуміння сенсу життя, виховувати високі морально-етичні ідеали і духовні цінності.

Під час бесіди молодші школярі розглядали малюнки «Мораль – це повага, добро, любов, дружба», класні керівники 5 – 9-х класів розкрили зміст «моралі» та «сенсу життя», а учні 10 – 12-х класів обговорювали ситуації щодо моральних норм поведінки людей, які змінюють наше уявлення про призначення людини на Землі.