Спортивні перемоги | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Спортивні перемоги

Участь у XXIII літніх Дефлімпійських іграх – 2017 у м.Самсун (Туреччина).
Так, Хороших Олена зайняла IV місце у складі жіночої збірної з баскетболу, Левін Дмитро – V місце зі спортивного орієнтування на дистанції «спринт», Череповський Стас – виборов V місце з вільної боротьби. Дворазовою чемпіонкою зі спортивного орієнтування, двократною срібною та бронзовою призеркою зі спортивного орієнтування стала випускниця школи -інтернату Федосєєва Ганна.
Випускниця 2017 року Кравченко Катерина виборола II місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, стала кандидатом у майстри спорту України та кандидатом до Національної збірної України зі спортивного орієнтування.

Чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування.
Кравченко Катерина, учениця 12-Б класу, посіла I місце серед старших дівчат, всі інші наші вихованці стали призерами змагань серед спортсменів молодшої вікової категорії.

більш детальніше…

Череповський Стас – бронзовий призер Чемпіонату світу
дивитись далі…

Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби

Змагання з плавання серед дітей з обмеженими можливостями

Чемпіонат Європи з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху.