Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...


2017 рік - Рік Японії в Україні


Гості на сайті


Навчальна робота | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

Навчальна робота


Перепрошуємо, але сторінка знаходиться на оновленні…

Road


9 травня 2017 року адміністрація та вчителі спеціальної школи-інтернату взяли участь в урочистій церемонії з нагоди Дня Перемоги на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва».

* * *


Традиційно в спеціальній школі-інтернаті в квітні проводяться мовні конференції, під час яких учні демонструють свої мовні досягнення за навчальний рік.
детальніше…

Тиждень англійської мови у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-Ш ступенів № 6» Харківської обласної ради
детальніше…

28 березня 2017 року відбулася педагогічна рада вчителів та вихователів спеціальної школи–інтернату.
детальніше…

20 березня 2017 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6» Харківської обласної ради відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.
детальніше…

1 березня 2017 року вчителі-філологи спільно з учнями 5-10-х класів провели літературно-музичну композицію «Українські народні символи».
детальніше…

27 лютого 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вчителів-філологів учитель Калюга М.В. провела відкритий урок з української літератури «Урок-подорож у світ творчості Богдана Лепкого».
детальніше…

Учитель 2-Б класу Гуманіцька Т.В. 24 лютого 2017 року провела відкритий урок з розвитку мовлення «Як тварини приготувалися до зими».
детальніше…

24 лютого 2017 року вчителем 4-Б класу Кравцовою О.В. був проведений відкритий урок математики «Множення і ділення багатоцифрових чисел та рішення задач».
детальніше…

23 лютого 2017 року вчитель Орлова Н.М. провела відкрите заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови з ученицею 4-Б класу «Автоматизація звуку[г]. Диференціація звуків [ц-ч].
детальніше…

21 лютого 2017 року вчитель Кіндякова Я.К. провела відкрите заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови «Постановка звуку [к]. Автоматизація звуку [с].
детальніше…

У рамках декади вчителів початкової школи та індивідуальної слухо-мовної роботи 20 лютого 2017 року вчитель Легка О.В. провела заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови «Автоматизація звуку [к]. Диференціація звуків [с- з].
детальніше…

17 лютого 2017 року вчитель Городова В.М. провела відкритий урок математики у 3-А класі «Додавання трицифрових чисел з переходом через десяток».
детальніше…

17 лютого 2017 року вчитель Усенко Н.А. провела відкритий урок української мови у 3-Б класі «Змінювання іменників в однині та множині».
детальніше…

14.02.2017 учителем Мамоновою І.Д. був проведений урок української мови у 1-Б класі «Звук [ш]. Позначення буквою Ш ш».
детальніше…

У рамках тижня вчителів початкової школи та індивідуальної слухо-мовної роботи 14.02.2017 учителем Молчановою Л.Ю. був проведений відкритий урок математики в 1-А класі.
детальніше…

План проведення декади вчителів початкової школи та індивідуальної слухо-мовної роботи з 13 лютого по 24 лютого 2017 року
завантажити…

27 січня відбувся захист навчально-дослідних проектів з математики та фізики під керівництвом учителів Аданицької О.В. та Можевітіна В.Ю. Учні представили проекти «Математика у нашому житті» (9-Б клас) та «Як зберегти електроенергію в нашому домі» (12-Б клас). Доповідачі розповіли про етапи створення проектів, демонструючи свої презентації.
детальніше…

26 січня в 7-Б класі вчитель Ріяка Н.І. провела відкритий урок геометрії «Ознаки рівнобедреного трикутника». Під час уроку учні працювали з мультимедійною дошкою, з підручниками, біля дошки. Застосовували придбані знання при розв’язанні задач.
детальніше…

25 січня 2017 року в рамках тижня «Фізики, інформатики та математики» вчителем Можевітіним В.Ю. був проведений відкритий урок інформатики у 6-Б класі «Знайомство з автофігурами».
детальніше…

25 січня 2017 року вчителем Можевітіним В.Ю. був проведений відкритий урок математики у 5-Б класі «Прямокутний паралелепіпед. Куб».
детальніше…

25 січня 2017 року учні 12-Б класу під керівництвом вчителя інформатики Можевітіним В.Ю. випустили стіннівку «Соціальні мережі».
детальніше…

24 січня 2017 року відбувся квест «Подорож в країну ІнФізМатика», який підготувала вчитель фізики Аданицька О.В. У квесті взяли участь учні 9-12-х класів.
детальніше…

23 січня 2017 року учні 12-Б класу під керівництвом вчителя фізики Аданицької О.В. випустили стіннівку «Фізика та спорт».
детальніше…

План проведення тижня математики, фізики та інформатики
завантажити…

4 січня 2017 року відбулися засідання методичних об’єднань учителів та вихователів спеціальної школи–інтернату.
Детальніше…


3 січня 2017 року відбулася педагогічна рада вчителів спеціальної школи – інтернату, на якій були розглянуті наступні питання:


Детальніше…

15 грудня 2016 року вчитель біології Бондаренко А.В. провела засідання круглого столу «7 чудес природи України» з учнями 7-8-их класів.
Детальніше…

14.12.2016 в рамках тижня знавців природничих наук учитель екології Мельник Л.А. та вчитель географії Дмитрієва Н. В. разом з учнями 8-12-их класів провели екологічну конференцію «Проблеми енергозбереження в Україні».
Детальніше…

План проведення тижня природничих наук з 12.12 2016 по 16.12.2016.
Детальніше…

17 листопада 2016 року в рамках тижня історії, правознавства та харківщинознавства учителем харківщинознавства Гузеватою О.О. проведено пізнавальну «заочну» подорож Знаменитими місцями Харкова.
Детальніше…

17 листопада 2016 року вчителем історії Демченко О.Г. була проведена лінійка «Ювілейні дати України у 2016 році».
Детальніше…

16 листопада 2016 року в рамках тижня вчителів історії, правознавства та «Харківщинознавства» учитель правознавства Лещенко Л.М. підготувала урок-бесіду для учнів 8-12-х класів «Права та обов’язки людини. Адміністративне та уголовне покарання людини».
Детальніше…

6 листопада 2016 року в школі-інтернаті пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.
Детальніше…

Відкритий урок з трудового навчання в 2-А класі
Дивитись…

Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6»
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
Графік проведення
ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
Графік проведення
предметних тижнів у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6»
на 2016/2017 навчальний рік
Дивитись…

Змагання між командами учнів в рамках проведення тижня фізичної культури
Дивитись…

Тиждень фізичної культури. «Веселі старти»
Дивитись…

Тиждень фізичної культури. Рухливі ігри
Дивитись…

3 жовтня 2016 року відкриття тижня фізичної культури.
Дивитись…

План проведення тижня фізичної культури 03.10.2016-07.10.2016 н.р.
завантажити…

Layouts by BestWpThemeZ..