Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...


2017 рік - Рік Японії в Україні


Гості на сайті


Виховна робота | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Виховна робота


================ 2017/2018 ================

21листопада у спеціальній школі-інтернаті була проведена низка заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи. Для учнів 5-11-х класів було проведено тематичну лінійку «Подвиг, що непідвладний часу. Шлях мужності і слави».
Детальніше…

16 листопада 2017 року у рамках Тижнів Німеччини в Україні на базі Харківської школи архітектури був проведений міжнародний форум “Вчимося жити разом”, присвячений мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими потребами  за участю трьох міністерств – охорони здоров’я, соціальної політики, освіти і науки України та першої леді Марини Порошенко – патронеси інклюзивної освіти в Україні.
Детальніше…

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини, як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Детальніше…

Анастасія Трухтанова, учениця 11-Б класу, надзвичайно обдарована дівчина з особливою долею, стала переможницею конкурсу «Подолання-2017» у номінації «Обдаровані діти».
Детальніше…

У школі-інтернаті проходить виставка робіт гуртка «Творча майстерня» під керівництвом Здолбнікової О.А., керівника гуртка, з нагоди Всесвітнього дня доброти «Доброту даруй без меж!», який відзначається 13 листопада.
Детальніше…

З 6 по 10 листопада в школі проходила виставка поробок «Осінні барви». Це вже стало доброю традицією проводити виставку осінніх поробок дітей та батьків під гаслом «Креативність та безмежність фантазії і творчості!».
Детальніше…

«Живемо разом і змінюємо світ»в межах заходів культурної програми з нагоди проведення «Тижнів Німеччини в Украні-2017». Конкурс покликаний розкрити творчий потенціал дітей з обмеженими можливостями.
Детальніше…

7 листопада у спеціальній школі-інтернаті капітаном поліції Масалітіним В.В. – інспектором Ювенальної превенції Індустріального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, проведено профілактичну бесіду щодо попередження вживання алкогольних напоїв та куріння.
Детальніше…

Анастасія Трухтанова перемогла на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» в номінації «Флора та фауна» у старшій віковій групі, який відбувся 20 жовтня 2017 року.
Детальніше…

03 листопада 2017 року в ККЗ «Україна» відбулося феєричне шоу «Властелин стихій», на якому не тільки побували, а й стали його активними учасниками наші вихованці!
Детальніше…

Протягом осінніх канікул учні спеціальної школи-інтернату мали нагоду відвідати театральні прем’єри ХНАТОБу ім. Лисенка – балети «Русалонька», «Білосніжка і сім гномів».
Детальніше…

11 жовтня 2017 року вихователями Мельник Л. А., Сурковою В. М., Савченко С. І. була проведена з учнями 3-х, 5-х класів гра-подорож «Слави козацтва довіку не забудем» з нагоди святкування Дня козацтва.
Детальніше…

11 жовтня 2017 року до Дня захисника України було проведено загальношкільний захід «Я-укранець, і цим пишаюся!»,
Детальніше…

З нагоди святкування Дня Українського козацтва та до Дня захисника України у  спеціальній школі – інтернаті оформлено виставку патріотичного плаката «Відстоювання ідеалів свободи та державності України»
Детальніше…

Свято «О вчителі! Прекрасного ви гідні!»З нагоди Міжнародного дня вчителя, який відзначається у світі 5 жовтня, у школі гучно пролунало загальношкільне свято «О вчителі! Прекрасного ви гідні!»
Детальніше…

Харківському УТОГу – 100 років! 29 вересня 2017 року відбулися урочистості, присвячені 100-річчю з дня утворення Харківської обласної організації УТОГ.
Детальніше…

Захід під гаслом «Глухі можуть все!» було організовано і проведено бібліотекарем спеціальної школи-інтернату і вчителем української жестової мови Лещенко Л.М.
Детальніше…

До Дня вчителя Члени гуртка  «Дизайн одягу» підготували  виставку своїх робіт.
Детальніше…

Екскурсія дитячою залізницею «Мала Південна». 30 вересня наші вихованці за запрошенням  начальника дитячої залізниці «Мала Південна» Шморгун В.В. мали змогу побувати на екскурсії Дитячою залізницею, проїхатися та відчути себе справжніми і  дорослими пасажирами.
Детальніше…

Виставка робіт гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.) до  Міжнародного дня глухих «Чуємо красу».
Під слоганом «Чуємо красу» проходе виставка робіт  членів гуртка  «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.), присвячена Міжнародному дню глухих.
Детальніше…

Гурток «Дизайн одягу» 2017/2018 навчальному році у спеціальній школі-інтернаті з вересня  організовано роботу гуртка «Дизайн одягу» (керівник Троян Ярослава Юріївна).
Детальніше…

День народження «Смайлика». Щороку 19 вересня відзначають незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу – День народження «Смайлика».
Детальніше…

24 вересня – Міжнародний день глухих
До цієї дати у спеціальній школі-інтернаті заплановано проведення цілої низки заходів, в тому числі мистецький захід спільно з працівниками Харківської обласної організації УТОГ (віторок,26.09.2017 о 14.00). Запрошуємо всіх бажаючих!
Детальніше…

План заходів до Міжнародного дня глухих Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» Харківської обласної ради
Детальніше…

 

Вихідний у ХАТОБі

17 вересня вихованці спеціальної школи-інтернату (відповідальний: педагог-організатор Сусла Д.О.) відвідали Харківський академічний театр опери та балету, де переглянули театральну виставу «Хотабич».
Слова подяки Орищенко Олегу Володимировичу, генеральному директору театру, за благодійну допомогу нашим вихованцям та тісну співпрацю.

 

 

 

18 вересня – Міжнародний День Батька. В наші дні День Батька відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні ініціаторами цього свята виступили «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Детальніше…

6-9 вересня учні спеціальної школи-інтернату відвідали дитячий телевізійний Міжнародний фестиваль «Дитятко», де переглянули художні фільми, створені талановитими однолітками.
Детальніше…

План

  • виховної роботи на 2017/2018 навчальний рік
  • 2017 рік в Україні проголошено роком Японії в Україні
  • 2017/2018 – роки української мови у Німеччині та німецької мови в Україні

Завантажити…

Урочиста лінійка до Дня знань
1 вересня о 9.00 в спеціальній школі-інтернаті відбулися урочистості з нагоди Дня знань.
Перший дзвоник і початок нового навчального року – це свято вчителів, учнів, батьків, наших рідних.
Детальніше…


Layouts by BestWpThemeZ..