оголошує набір учнів з вадами слуху. Ласкаво просимо до нашої школи! Адміністрація закладу. Детальніше - клікніть мишкою по напису...

Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...


2017 рік - Рік Японії в Україні


Гості на сайті


Виховна робота | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

Виховна робота


<================ 2016/2017 ================>

26 травня у рідній школі пролунав останній дзвоник у 2016/2017 навчальному році. Це свято присвячується учням, мудрим вчителям, турботливим вихователям, всім мамам і татам, працівникам школи.
Детальніше…

14травня учні спеціальної школи-інтернату (відповідальна Сусла Т.В., вихователь) відвідали Харківський державний цирк імені І.Бугримової.
Детальніше…

12 травня учні школи-інтернату за запрошенням організаторів та художниці-портретистки Біати Куркуль побували на її виставці «Кордон», де зустрілися з бійцями Харківського прикордонного загону та переглянули роботи художниці.
Детальніше…

8 та 9 травня – День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – в історії нашого народу є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. У ці травневі дні з вдячністю і глибокою шаною ми пригадуємо величний подвиг українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні!
Детальніше…

26 квітня у школі-інтернаті було проведено загальношкільну лінійку-реквієм до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Детальніше…

25 квітня учні 1-Б класу (відповідальна Сусла Т.В., вихователь) відвідали Контактний зоопарк, який  подарував нові емоції та відчуття від живого контакту з тваринами.
Детальніше…

25 квітня 2017 року на базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося обласне свято дитячої художньої творчості – V ювілейний фестиваль «Весняні посмішки».
Детальніше…

19 квітня загін швидкого реагування Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провів тренінг з надання першої допомоги у школі-інтернаті для учнів 6-12 – х класів.
Детальніше…

13 квітня 2017 року в школі-інтернаті був проведений День цивільного захисту.
Детальніше…

8 квітня  наші учні (відповідальні: вихователі Сусла Т.В., Мельник Л.А.) мали чудову нагоду відвідати нову циркову програму «З весною в серці» Xарківського державного цирку ім.І.Бугримової.
Детальніше…

Учні нашої школи-інтернату у складі збірної команди Харківської області зі спортивного орієнтування продовжують активну підготовку до чемпіонату України.
Детальніше…

7 квітня у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я.
З цієї нагоди у школі-інтернаті було проведено спортивну естафету, де вихованці в черговий раз продемонстрували свою фізичну підготовку та бажання займатися спортом, піклуватися про своє здоров’я.
Детальніше…

З 5 березня у стінах нашої школи проходить виставка патріотичного плаката харків’янина і справжнього патріота Юрія Неросліка.
В експозиції виставки патріотичного плаката харків’янина Юрія Неросліка представлено 30 робіт, створених автором під час перебування в зоні АТО. У складі 92-ї ОМБр Юрій служив сапером підрозділу групи інженерного забезпечення.
Детальніше…

29 березня на весняних канікулах учні 1-Б та 2-Б класів (відповідальні: вихователі Сусла Т.В., Савченко С.І.) відвідали Xарківський академічний театр музичної комедії, де переглянули виставу «Івасик-Телесик».
Детальніше…

В рамках тижня педагогічної майстерності вихователем 5-Б класу Ківшар Р.М. була проведена виховна година з відеопрезентацією «Природа – людині, людина – природі».
Детальніше…

20 березня 2017 року учні 10-12-х класів (відповідальні: Орлова Н.М., класний керівник 12-Б класу, Гремякіна В.О., класний керівник 10-Б класу) відвідали Центр професійно-технічної освіти №2 м.Харкова. Старшокласники познайомилися з робітничими професіями, а саме: маляра, зварювальника, муляра, перукаря, візажиста.
Детальніше…

20 березня 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів у 10-Б та 10-В класах (вихователь Паніна Г.С.) цікаво та пізнавально пройшла виховна година «Я в учнівському колективі». Вихователь використала особистий досвід вихованців у спілкуванні, перегляд відеоматеріалів та їх обговорення.
Детальніше…

17 березня 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів у 12-Б класі (вихователь Мельник Л.А.) науково, цікаво та пізнавально пройшло засідання круглого столу «Знаю свої права, виконую свої обов’язки».
Детальніше…

16 березня 2017 року учні 1-Б, 2-А та 2-Б класів (вихователі: Сусла Т.В., Суркова В.М., Савченко С.І.) мали можливість безкоштовно відвідати Макдональдс. Дітей зустріли радо та привітно, організували відпочинок, який дітям запам’ятається надовго.
Детальніше…

16 березня 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів у 6-Б класі (вихователь Кузнецова В.О.), у літературно-поетичній формі пройшла виховна година «Народні символи України».
Детальніше…

У квітні 2017 року в місті Чернівці відбудеться Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Наших вихованців до чемпіонату готує заслужений тренер України Бондаренко Володимир Іванович.
Детальніше…

15 березня 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів пізнавально, цікаво, активно, театрально пройшла виховна година «Подорож до країни здоров’я» у 2-А та 2-Б класах (вихователі Суркова В.М., Савченко С.І.).
Детальніше…

14 березня 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів серед учнів 3-А, 3-Б та 4-Б класів вихователями Кіпоть Л.І., Лиховченко Н.І. та Щеклановою К.Л. було проведено пізнавальну подорож сторінками Червоної книги України.
Детальніше…

План проведення тижня
педагогічної майстерності вихователів
з 13 березня по 17 березня 2017 року

Детальніше…

14 березня Україна вперше відзначатиме свято – День українського добровольця, присвячене всім учасникам добровольчих та громадських формувань, які брали участь не тільки в обороні країни, а й у Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 років).
Детальніше…

13 березня 2017 року тиждень педагогічної майстерності розпочався з подорожі до країни Здоров’я, яку здійснили учні 1-А та 3-Б класів під керівництвом вихователів Бирченко Н.П. та Кіпоть Л.І.
Детальніше…

11 березня учні молодших класів відвідали Харківський академічний театр музичної комедії, де переглянули виставу «Кошкин дом». Відповідальна: Сусла Т.В., вихователь1-Б класу.
Детальніше…

Напередодні 8-го березня в школі-інтернаті відбулося свято з нагоди Жіночого дня «Прекрасним та чарівним жінкам!!!»
Детальніше…

7 березня 2017 року у школі-інтернаті було проведено конкурс стіннівок та вітальних листівок для любих матусь, бабусь, вчителів, сестричок та однокласниць. Ось де буяла творча фантазія наших вихованців!
Детальніше…

24.02.2017 року відбулося традиційне святкування проводів зими та зустрічі весни «Весела Масляна».
Детальніше…

22 лютого 2017 року вихованці спеціальної школи-інтернату (учні 7-9 –х класів) відвідали виставку «Якби не війна», організовану Харківською обласною організацією «Спілка ветеранів АТО».
Детальніше…

20 лютого 2017 року Лещенко Л.М., вчителем правознавства та Воробйовою Н.В., бібліотекарем школи-інтернату було підготовлено та проведено загальношкільний виховний захід, присвячений Дню вшанування загиблих на Майдані 2014 року під час Революції Гідності.
Детальніше…

17 лютого 2017 року було проведено відеолекторій для учнів 5-х класів: “Усе, що є на цій землі, все прекрасне, Людино, як і ти”
Детальніше…

16 лютого з нагоди свята всіх закоханих було проведено конкурсну програму для старшокласників «Все починається з любові».
Детальніше…

З нагоди Дня всіх закоханих у школі-інтернаті проходить виставка робіт членів гуртка «Творча майстерня» (керівник гуртка Здолбнікова О.А.).
Детальніше…

6 лютого 2017 року проведено інформаційно-пізнавальну виховну годину для учнів 7-8-х класів до Міжнарожного дня безпечного інтернету «Безпечний інтернет. Культура спілкування по мобільному телефону та в інтернеті».
Детальніше…

25 січня 2017 року в школі-інтернаті проведено лінійку «Пам’яті героїв Крут». Лінійка була присвячена 99-ій річниці битви під станцією Крути.
Захід провела вчитель історії Демченко Оксана Геннадіївна.
Детальніше…

23 січня 2017 року у школі-інтернаті до 98-ї річниці Соборності пройшов загальношкільний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!».
Детальніше…

23 січня о 13.30 всі учні школи разом з вчителями, вихователями долучилися до загальношкільної акції до Дня Соборності України, утворивши «живий» ланцюг єдності навколо школи-інтернату.
Детальніше…

22 січня Україна відзначила 98-річницю акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – знакової події в історії національного державотворення.
Детальніше…

20 січня 2017 року у школі-інтернаті відбулися загальношкільні батьківські збори.
Детальніше…

Заходи, що відбулися в школі-інтернаті з нагоди Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.
Детальніше…

18 січня у 4-Б класі відбулася інсценізація казки «Дюймовочка». Інсценування казок в спеціальній школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом насамперед направлено на розвиток зв’язного мовлення, його виразності, збагачення словникового запасу та розвиток творчого потенціалу дітей.
Детальніше…

16 січня до школи–інтернату з благочинною акцією завітали представники компанії «Lauffer Group», які організували перегляд вистави лялькового театру для учнів молодшої та середньої школи.
Детальніше…

13 січня до свята Старого Нового року учні 2-А класу під керівництвом вчителя Гуманицької Т.В. та вихователя Суркової В.М. порадували батьків та гостей інсценізацією зимової казки «Врятуйте ялинку».
Детальніше…

Сьогодні, 11 січня, відзначається Міжнародний день «спасибі» – найввічливіший день у році. Саме тому перший навчальний день другого півріччя відзначився конкурсом ввічливості на вміння говорити ввічливі та приємні слова.
Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим, слова подяки мають дивовижні властивості, але промовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані.
Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними «прогладжуваннями» і здатні зігріти своїм теплом.
Ми кожного дня говоримо один одному «дякую», тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.

4 січня 2017 року, учні 9-12-х класів (відповідальна: Гузевата О.О., заступник директора з ВР) відвідали театр «Тимур» та переглянули театралізовану виставу «Момо, або велика таємниця часу».
Детальніше…

29 грудня, учні школи – інтернату були запрошені на Губернаторську ялинку, яка відкрилася в Харкові. Захід пройшов за ініціативи голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Свято відбулося у Харківському академічному театрі опери та балету ім. Лисенка.
Детальніше…

22 грудня, напередодні зимових канікул, 60 вихованців школи – інтернату відвідали циркову новорічну виставу, яку підготували для всіх інтернатних закладів області майстри циркового мистецтва.
Детальніше…

План заходів з нагоди Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят
Завантажити…

Напередодні канікул, 21 грудня, у школі-інтернаті відбулися Новорічні карнавали для учнів початкової, середньої та старшої школи.
Детальніше…

Загальношкільне свято «До нас завітав Святий Чудотворець Миколай». Казкові й чарівні події відбувались у стінах нашої школи-інтернату 19 грудня. У це найулюбленіше для дітей свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай прислав своїх помічників.
Детальніше…

15 грудня учні 3-Б класу розпочали традиційний тиждень новорічних казок. Під керівництвом вихователя Кіпоть Л.І. та вчителя індивідуальної слухо-мовної роботи Легкої О.В. діти інсценізували казку «Рукавичка» (на новий лад).
Детальніше…

14 грудня у школі-інтернаті відбулася зустріч з представником Державного міського центру зайнятості Поставною Наталією, яка запропонувала випускникам скористатися послугами з професійної підготовки.
Детальніше…

9 грудня відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції Індустріального відділу поліції Головного управління Національної поліції Масловою Ганною Василівною
Детальніше…

Пізнавально-спортивне заняття «Ми такі, як усі» до міжнародного дня людей з обмеженими можливостями
Детальніше…

Перше грудня відзначилося не лише приходом зими, а й проведенням 23-го традиційного міського фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення».
Наші вихованці яскраво та гідно представили рідну школу-інтернат на цьому святі дитячих талантів.

Детальніше…

28 листопада у школі-інтернаті проведено загальношкільну лінійку-реквієм
«Цей рік 33-ій ще й досі у серці пече якимсь несказанним і вічно страждаючим болем» до Дня пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933,1946-1947 років.

Детальніше…

21.11.2016 до Всесвітнього дня дитини вихователями Сурковою В.М. (2-А кл.), Савченко С.І. (2-Б кл.), Ліховченко Н.І. (4-Б кл.) було проведено виховний захід «Дітям світу – сонце й мир».
Детальніше…

17 листопада 2016 року в рамках тижня історії, правознавства та харківщинознавства учителем харківщинознавства Гузеватою О.О. проведено пізнавальну «заочну» подорож Знаменитими місцями Харкова.
Детальніше…

Золота осінь. 11листопада 2016 року, в школі-інтернаті відбулося яскраве свято Золотої осені. Звучали пісні та вірші про осінь. Усіх присутніх заворожив танок осінніх парасольок. А підтримали чудовий настрій рухливі конкурси та ігри для наймолодших школярів.
детальніше…

Святкова програма До Дня української писемності та мови була проведена у школі-інтернаті спільно із творчою групою Обласного будинку культури Українського товариства глухих.
детальніше…

Конкурс «Барви осені»
9 листопада було проведено конкурс «Барви осені». Цей захід підкреслив красу осінньої природи рідного краю, а також творчий потенціал та фантазію дітей і їх батьків.

детальніше…

«Михайло Грушевський – президент, історик, письменник, людина»
27.10.2016 у 9-Б класі вихователем Воронкіною Л.І. проведено модуль, присвячений 150-річчю з Дня народження М.С. Грушевського

завантажити…

21 жовтня в рамках місячника патріотичного виховання між учнями 1-б, 2-а та 2-б класів пройшли змагання «Козацькі розваги».
дивитись далі…

13 жовтня у школі-інтернаті пройшло загальношкільне свято до Дня українського козацтва та Дня захисника України.”
дивитись далі…

12 жовтня вихователями Кіпоть Л.І. та Бирченко Н.П. у 3-Б та 1-А класах було проведено свято «Ми козацького роду діти».”
дивитись далі…

75–м роковинам трагедії в Бабиному Яру 29 вересня цього року був присвячений урок пам’яті під гаслом “Трагедія Бабиного Яру”
дивитись далі…

23 вересня до Міжнародного дня глухих, який відзначається в останню неділю вересня, у школі –інтернаті пройшла ціла низка заходів
дивитись далі…

План виховної роботи на 2016/2017 навчальний рік
дивитись далі…

Загальношкільна лінійка для оголошення результатів виборів до шкільного парламенту, президента та віце-президента учнівського самоврядування
дивитись далі…

Загальношкільне свято в рамках Дня фізкультури та спорту
дивитись далі…

Урочиста лінійка до Дня знань
дивитись далі…

span style=”font-size: 14.0px; font-family: ‘arial’; color: #0000ff; line-height: 130%; margin: 5%;”

Layouts by BestWpThemeZ..