Для перегляду матеріалу треба клікнути по назві мишкою...

2016 рік - Рік відзначення 25-ї річниці незалежності України

2016 рік - Рік англійської мови в УкраїніЗaраз на сайті Виховна робота | Site of school for deaf

Наші привітання

Сьогодні у нас іменинників немає...

Наші досягнення

Виховна робота


<================ 2016/2017 ================>

Пізнавально-спортивне заняття «Ми такі, як усі» до міжнародного дня людей з обмеженими можливостями
Детальніше…

Перше грудня відзначилося не лише приходом зими, а й проведенням 23-го традиційного міського фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення».
Наші вихованці яскраво та гідно представили рідну школу-інтернат на цьому святі дитячих талантів.

Детальніше…

28 листопада у школі-інтернаті проведено загальношкільну лінійку-реквієм
«Цей рік 33-ій ще й досі у серці пече якимсь несказанним і вічно страждаючим болем» до Дня пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933,1946-1947 років.

Детальніше…

21.11.2016 до Всесвітнього дня дитини вихователями Сурковою В.М. (2-А кл.), Савченко С.І. (2-Б кл.), Ліховченко Н.І. (4-Б кл.) було проведено виховний захід «Дітям світу – сонце й мир».
Детальніше…

17 листопада 2016 року в рамках тижня історії, правознавства та харківщинознавства учителем харківщинознавства Гузеватою О.О. проведено пізнавальну «заочну» подорож Знаменитими місцями Харкова.
Детальніше…

Золота осінь. 11листопада 2016 року, в школі-інтернаті відбулося яскраве свято Золотої осені. Звучали пісні та вірші про осінь. Усіх присутніх заворожив танок осінніх парасольок. А підтримали чудовий настрій рухливі конкурси та ігри для наймолодших школярів.
детальніше…

Святкова програма До Дня української писемності та мови була проведена у школі-інтернаті спільно із творчою групою Обласного будинку культури Українського товариства глухих.
детальніше…

Конкурс «Барви осені»
9 листопада було проведено конкурс «Барви осені». Цей захід підкреслив красу осінньої природи рідного краю, а також творчий потенціал та фантазію дітей і їх батьків.

детальніше…

«Михайло Грушевський – президент, історик, письменник, людина»
27.10.2016 у 9-Б класі вихователем Воронкіною Л.І. проведено модуль, присвячений 150-річчю з Дня народження М.С. Грушевського

завантажити…

21 жовтня в рамках місячника патріотичного виховання між учнями 1-б, 2-а та 2-б класів пройшли змагання «Козацькі розваги».
дивитись далі…

13 жовтня у школі-інтернаті пройшло загальношкільне свято до Дня українського козацтва та Дня захисника України.”
дивитись далі…

12 жовтня вихователями Кіпоть Л.І. та Бирченко Н.П. у 3-Б та 1-А класах було проведено свято «Ми козацького роду діти».”
дивитись далі…

75–м роковинам трагедії в Бабиному Яру 29 вересня цього року був присвячений урок пам’яті під гаслом “Трагедія Бабиного Яру”
дивитись далі…

23 вересня до Міжнародного дня глухих, який відзначається в останню неділю вересня, у школі –інтернаті пройшла ціла низка заходів
дивитись далі…

План виховної роботи на 2016/2017 навчальний рік
дивитись далі…

Загальношкільна лінійка для оголошення результатів виборів до шкільного парламенту, президента та віце-президента учнівського самоврядування
дивитись далі…

Загальношкільне свято в рамках Дня фізкультури та спорту
дивитись далі…

Урочиста лінійка до Дня знань
дивитись далі…

Layouts by BestWpThemeZ..