18 вересня – Міжнародний День Батька

18 вересня – Міжнародний День Батька


В наші дні День Батька відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні ініціаторами цього свята виступили «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Тож, кожну третю неділю першого осіннього місяця (вересня) українське суспільство виказує своє особливе шанування цим загальнолюдським сімейним і державним цінностям.
Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Навіть не дивлячись на те, що сьогодні на батьків іноді покладено основне матеріальне забезпечення родини, не можна, щоб це йшло в розріз розвитку та збереження здорових стосунків в рідній сім’ї. Так закладено споконвіку, що Батько є відповідальним за збереження життя дитини, її виховання і духовну настанову. Звичайно ж , це відбувається в тісному партнерстві з мамою, яка також бере активну участь у всіх цих процесах, але навіть для неї її чоловік і батько їхніх дітей не рідко є опорою і підтримкою, яку може забезпечити тільки любов і турбота Батька .
Ми також в цей Міжнародний День Батька в Україні приєднуємося до привітань всім українським батькам, татусям наших вихованців безпосередньо та бажаємо їм Божих благословень в усьому! Зі святом Вас!

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.