19 вересня – День народження  Смайлика

19 вересня – День народження  Смайлика

Вихованці гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.)  святкують  День народження цього чудового винаходу виставкою різноманітних унікальних смайлів, виконаних власноруч в техніці аплікації.

Незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу – День народження  Смайлика  відзначають щороку 19 вересня.  В цей день у далекому 1982 році Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення. У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів – « :) » – як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя.

Пізніше з’явилося безліч «смайликів», які несуть різне смислове та емоційне забарвлення. Іноді саме кілька закорючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить інтернет та смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей.

Зробимо спілкування яскравим!

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.