«А вже весна у двері стука!»

«А вже весна у двері стука!»

13 березня 2019 року в рамках тижня педагогічної майстерності вихователів та класних керівників з вихованцями   5-6 класів проведено виховний захід «А вже весна у двері стука…». Відповідальні вихователі Щекланова К.Л. (5-А клас), Ставна С.М. (5-Б клас), Мельник Л.А. (група 6-Б  та 6-В класів).

Метою заходу було   поглибити знання та уявлення дітей про найхарактерніші ознаки весни, весняні місяці, день весняного сонцестояння, українські народні обряди та звичаї; формувати культуру почуттів; розвивати спостережливість, мовленнєві здібності; виховувати любов до рідної землі, народу, його звичаїв, традицій; створювати морально-етичне уявлення про добро, добрі вчинки, навчати творити добро навкруг себе.

У ході заходу  демонструвалася презентація про весняні традиції, обряди та свята, фоном до якої звучала класична музика, що створювала відповідний настрій. Здобувачі освіти декламували вірші про весну, відгадували загадки, закликали весну веснянками, а під кінець виконали «Кривий танець».

Закінчився захід пригощанням присутніх весняним обрядовим печивом   «жайворонками» та «голубками» і загальним фото щасливих дітей.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.