Акція “16 днів проти насильства”

Акція “16 днів проти насильства”

З 06.12.2021 по 10.12.2021 у спеціальній школі продовжувалася акція “16 днів проти насильства”. З цієї нагоди вихователями 7-12-х класів проведено години спілкування “Дитячі розповіді онлайн”, “Почни говорити”, “Протидії торгівлі людьми”. Класними керівниками 1-12-х класів проведено уроки “Моя приватність”:

– “Про персональну інформацію і як нею користуватись в мережі Інтернет” (для учнів (вихованців) 1-4-х класів);

– “Про ризики розголошення персональної інформації та можливі наслідки публікації та розміщення персональної інформації в соцмережах” (для учнів (вихованців) 5-8-х класів);

– “Про використання персональної інформації в мережі Інтернет та соціальних мережах” (для учнів (вихованців) 9-12-х класів).

Також, учням (вихованцям) показали відеороліки “Почни говорити”, “Безпека дітей в інтернеті”,  нагадали інформацію про діяльність “гарячих ліній” за номерами:

1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

1588 — з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних) та 527 (безкоштовно з мобільних) — з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

 Практичним психологом Проценко О.М. проведено бесіду – онлайн для батьків учнів (вихованців) 5-12-х класів про побудову довірливих взаємин з підлітками, ознайомлено педагогічних працівників з проєктом “Боротьба з насильством щодо дітей в Україні”, довідником “Рекомендації щодо онлайн — безпеки для педагогічних працівників” тощо.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.