День Цивільного захисту

День Цивільного захисту

29.04.2021 у спеціальній школі відбувся День цивільного захисту. Парламентом спеціальної школи було організовано та оформлено стіннівки «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності учнів», вчителями проведено уроки з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Класні керівники організували виставку малюнків з безпеки життєдіяльності (2-5-ті класи), перегляд відеофільмів (6-10-ті класи).

О 12.45 із будівлі спеціальної школи відбулася евакуація вчителів, працівників та учнів (вихованців) 1-12-х класів з фіксуванням часу. Найшвидше евакуювалися 1-А, 1-Б, 2-А, 5-А класи.

Педагогом-організатором Москаленко Ю.І. було проведено вікторину для учнів (вихованців) 1-12-х класів «Багато знати та діяти», під час якої учні продемонстрували, як треба діяти у надзвичайних ситуаціях. Вчителями фізичної культури Зарембою В.А., Усіком В.Г. проведено естафети «Переправа», «Водяна кулька», «Волейбол на природі». Сестрою медичною Черпаковою Т.В. з учнями (вихованцями) 8-х, 11-Б класів продемонстровано, як треба надавати домедичну допомогу при кровотечі, опіках, переломі руки. Також було проведено практичне заняття з засобами протипожежного захисту (вогнегасниками).

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.