День Європи

День Європи

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
У цей день у спеціальній школі відбулося дистанційне святкування Дня Європи за допомогою платформ Zoom, GoToMeeting
з метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей. Класними керівниками, вихователями 1-12-х класів проведено уроки «Права і гідність людини в Європі», «Європейська демократія та свобода», «Шлях інтеграції до ЄС», перегляд відеоролику «Мої європейські цінності» (молодші та середні класи), інтерактив: Мапа думок «Європейські цінності» (старші класи),
подорож Європою (молодші класи), вікторина«Україна – це Європа» (середні класи), тематичні виховні заходи, години спілкування «Європа починається з мене», «Європа – наш спільний дім», «Європа починається з тебе», «Ми українці, в сім’ї європейських народів», «Цікава Європа», «День Європи – спільні цінності та інтереси», «Європа- це порозуміння, Європа-це демократія» тощо. Також, учні (вихованці) 1-4-х класів взяли участь у грі «Європа у великому та малому, в історії та мріях», підготували різнокольорові малюнки до Дня Європи.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.