Екскурсія до Індустріального районного суду
Опубліковано 19.12.19 11:12
у рубриці: Новини
17 грудня 2019 рокуз метою поліпшення правової грамотності і профілактики правопорушень неповнолітніми здобувачі освіти 8-9-х класів відвідали Індустріальний районний суд м. Харкова. Голова суду Черняк В. Г. провів змістовну бесіду зі школярами. Учні отримали інформацію про систему судоустрою в Україні, узнали про відповідальність неповнолітніх за Адміністративним і Кримінальним кодексами України.
Відповідальні: учитель правознавства Лещенко Л.М., практичний психолог Проценко О.М., бібліотекар Воробйова Н.В.
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191217_150746-1000x549.jpg)
?
Вибачте, на даний момент коментування закрите.