«Козацькі розваги – 2019»

«Козацькі розваги – 2019»

11 жовтня 2019 року до свята Покрови, Дня козацтва, Дня захисника України відбувся загальношкільний виховний захід «Козацькі розваги 2019». Захід підготовлено здобувачами освіти 6-А та 6-Б класів, відповідальні вихователі: Паніна Г.С. (6-А клас) та Ставна С.М. (6-Б клас).

Метою заходу було нагадати дітям про три великі свята, що відзначаються в Україні 14 жовтня, формувати інтерес до історичного минулого українського народу, виховувати моральні якості, почуття патріотизму, створити атмосферу свята у грі – змаганні, сприяти розвитку фізичних якостей дітей.

У ході заходу демонструвалася презентація про свято Покрови, Дня козацтва, Дня захисника України. Здобувачі освіти 6-х класів провели вікторину на знання учасниками заходу історії козацтва. Відбулися веселі змагання на швидкість, спритність, влучність. Діти співали українську народну пісню «Їхав козак за Дунай», танцювали запального гопака. Прозвучав гімн України у жестовому виконанні Пихтіної Кіри, Бурдукової Рози та Савченка Івана. Закінчився захід спільним загальним фото щасливих дітей.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.