Наказ МОН України

flag
Наказ МОН України № 641 від 16.06.2015

  Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  м.Київ

  № 641 від 16.06.2015

  Про затвердження Концепції
  національно-патріотичного виховання
  дітей і молоді, Заходів щодо реалізації
  Концепції національно-патріотичного
  виховання дітей і молоді та методичних
  рекомендацій щодо національно-патріотичного
  виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

  Відповідно до рішень Колегії Міністерства освіти і науки України від 26.03.2015 протокол №3/5-2 «Про Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді» та від 28.05.2015 протокол № 5/5-2. «Про Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді»

  НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що додається.

  2. Затвердити Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що додаються.

  3. Затвердити методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, що додаються.

  4. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатній службі) (Загоруйко Ю. А.), департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), забезпечити оприлюднення Концепції, Заходів та методичних рекомендацій на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

  5. Управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, підприємствам, установам та організаціям, які віднесені до сфери управління Міністерства, визначені відповідальними виконавцями Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді забезпечити необхідні умови щодо реалізації Заходів.

  6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  Міністр С. М. Квіт

Джерело:МОН України