Новини психологічної служби

28 березня 2017 року на засіданні педагогічної ради школи-інтернату практичний психолог Проценко О.М. виступила з доповіддю на тему «Особливості спілкування педагогів з батьками».
Детальніше…

Напередодні весняних канікул з учнями 6-12 класів практичним психологом Проценко О.М. була проведена бесіда на тему «Мить, яка руйнує життя».
Детальніше…

16 лютого 2017 року   в приміщенні  школи–інтернату   відбулося  виїзне засідання спеціалістів КУ « Обласна псіхолого-медико–педагогічна комісія».
Детальніше…

3 січня 2017 року на педагогічній нараді практичним психологом була затронута тема профілактики правопорушень серед учнів з девіантною поведінкою.
Детальніше…

Адаптація п’ятикласників до навчання в середній ланці школи. У процесі навчання в школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи. Одним з таких етапів є перехід учнів початкової школи у середню.
Детальніше…

З метою інформування школярів про ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми, практичним психологом була проведена бесіда.
Детальніше…

В листопаді 2016 року практичним психологом проведено вивчення адаптації новоприбулих учнів, їх індивідуально-психологічних особливостей, емоційного стану.
Детальніше…

Заняття за корекційно–розвивальною програмою
детальніше…

Психологічний супровід першокласників
детальніше…