Перемога у конкурсі дитячого малюнку

Перемога у конкурсі дитячого малюнку

«Живемо разом і змінюємо світ»

16 листопада 2017 року у рамках Тижнів Німеччини в Україні на базі Харківської школи архітектури був проведений міжнародний форум “Вчимося жити разом”, присвячений мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими потребами  за участю трьох міністерств – охорони здоров’я, соціальної політики, освіти і науки України та першої леді Марини Порошенко – патронеси інклюзивної освіти в Україні.

Основна ідея форуму така, що поруч з нами живуть тисячі маленьких людей, яких суспільство часто ніби не бачить. Вони начебто є, але не включені повноцінно в життя. Ми говоримо про них «діти з особливими потребами». Ми не маємо на увазі, що їхні базові потреби – інакші, ніж у всіх інших, бо це абсурд. Усі потребують любові, щастя, культурного розвитку, права на самореалізацію, відсутності болю тощо.

Під час вищезазначеного форуму відбувся фінал регіонального конкурсу дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ».

Почесними гостями цього заходу були перша леді України Марина Анатоліївна Порошенко та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична. Вони привітали дітей з перемогою та провели церемонію нагородження.

Серед переможців конкурсу – учень 4-Б класу нашого інтернату Володимир Вербук, вихованець гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.), який виборов ІІІ місце у віковій групі 9-12 років.

Щиро вітаємо Володимира Вербука!

Церемонія нагородження

Переможці у віковій групі 9-12 років

Володимир Вербук – переможець регіонального конкурсу дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ».

 

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.