Перемога у «Подоланні-2017»

Перемога у «Подоланні-2017»

6 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців премії  «Подолання-2017» під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса та за підтримки громадської організації «Креавіта».

 У цьому році премія «Подолання» відначила своє 5-річчя. За цей час нагородами за досягнення у різних сферах життя були відзначені 36 людей з обмеженими можливостями.

Хвилювання та емоції залишились позаду, залишилося лише відчуття гордості за те, що у нашому місті живуть такі сильні духом та цілеспрямовані люди. І серед них – наша учениця, наша гордість –Трухтанова Анастасія, яка перемогла цього року у номінації «Талановиті діти».

 Ігор Терехов, віце-мер нашого міста, привітав переможців, кожен з яких отримав пам’ятний диплом, подарунки та грошову премію у розмірі 8 000 гривень.

Слова вдячності організаторам цього заходу, і особисто  Олені Шингарьовій, Уляні Франковській за подолання, рееальну роботу на користь суспільства і людей з обмеженими можливостями.

Анастасія-дівчина особливої долі та особливих обдарувань. До школи-інтернату прийшла маленька, пухкенька та дуже сором’язлива дівчинка. А зараз – це яскрава 18-річна особистість. Дуже багато вклала у виховання Насті її бабуся. Вона не просто підтримувала онуку, вона завжди вірила в неї. Як віримо в свою вихованицю і ми – її вчителі, вихователі, наставники, друзі, яких просто безліч. Бо характер дівчина має «золотий». Позаду комплекси і невпевненість у собі. Їх ми побороли разом. Адже жоден конкурс, фестиваль, святкові заходи УТОГу, місцеві свята протягом останніх років не обходяться без чарівної усміхненої дівчини, яка знайшла себе в оригінальному жанрі жестових пісень. Ії жести широкі та красиві, її енергетика добра та світла. На V відкритому фестивалі «Повір у себе, відроди життя» у 2016 році Анастасія посіла 1 місце. Олександр Кварта, укранський композитор, написав пісню «Моя Україна», виконавши її разом з нашою Настею, створивши чудовий концертний номер для харків’ян у парку Горького.

А ще Настя має прекрасне захоплення. Це мистецтво фотографії. Воно допомогло нашій дівчинці перемогти цього року у Всеукранському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!» в номінації «Флора та фауна».

У школі –інтернаті кредит довіри до Насті надзвичайно високий. Адже саме її дитяча громада обрала президентом шкільного самоврядування «Ровесники». Вона вміє організувати себе, і тому легко організовує навколо себе дітей.

Ми зичимо Анастасії нових звершень. І знаємо, що так і буде! Доброї долі тобі, наша україночка!

  • Церемонія нагородження
  • Хвилююча мить
  • О.Кварта, А.Трухтанова, О.Мурашко з переможною піснею Моя Україна!
  • Світлана Горбунова-Рубан. Радіємо разом
  • Виставка фоторобіт А. Трухтанової. З вчителем Пітею О.С.
  • Учасники церемонії. Фото на згадку

Інформацію підготувала Гузевата О.О., заступник директора з виховної роботи

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.