Профілактика торгівлі людьми
Сьогодні об’єктом торгівлі часто є молоді люди і підлітки, котрі немають достатнього досвіду і не обізнані із наслідками протиправної діяльності. В жовтні – листопаді 2013 проведено цикл занять з учнями десятих класів з попередження торгівлі людьми та підвищення поінформованості учнів. Перегляд фільму ”Станція призначення – життя” визвав жвавий інтерес учнів. Обговорення ключових моментів фільму сприяло розширенню світогляду підлітків, ознайомленню з правовими документами по торгівлі людьми, підготовки учнів до самостійного вирішення соціальних проблем.
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2013/12/P1070690.jpg)
Шкільний психолог Тряпіцина Г.Ю.
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2013/12/P1070719.jpg)
Вчитель Лещенко Л.М.
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2013/12/P1070706.jpg)
Учні уважно слухають лекцію