Семінар щодо мінної небезпеки, вибухонебезпечних залишків війни

Семінар щодо мінної небезпеки, вибухонебезпечних залишків війни

28.03.2024 у спеціальній школі вихователем Савченко С.І. проведено семінар щодо мінної небезпеки, вибухонебезпечних залишків війни, правил безпечної поведінки у разі їх виявлення, різних видів небезпек, типу травмування та алгоритму безпечної поведінки для працівників закладу освіти, з метою інформування про небезпеку від вибухонебезпечних предметів (далі – ВНП) і ознайомлення з правилами безпечної поведінки при їх виявленні.
Основними проблемами громадян під час поводження з вибухонебезпечними предметами різного типу (міни, боєприпаси, вибухонебезпечні залишки війни, саморобні вибухові пристрої, вибухівка, піротехніка тощо), що призводять до смертей та травмувань, є:
1. Низький рівень знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з мінами та ВНП.
2. Недооцінка небезпеки ВНП, впливу, наслідків, які призводять до спроби використати їх у різний спосіб (намагання розпиляти знайдені артилерійські снаряди, міни і навіть авіабомби для подальшого здавання металу на пункти прийому металобрухту, спроби розібрати подібні знахідки з метою отримати вибухівку та засоби ініціювання для подальшого використання в протиправних цілях).
3. Загроза травмувань, внаслідок вчинення терористичних актів, що можуть бути спрямовані як проти представників правоохоронних органів чи органів державної влади, так і проти цивільних осіб. Інформація, отримана в ході семінару, стане в нагоді під час проведення бесід з учнями (вихованцями) спеціальної школи.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.