«Спорт – запорука здорової нації»

«Спорт – запорука здорової нації»

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів,та звичайно, наших вихованців.

З нагоди цього свята 10 вересня у школі-інтернаті відбулося спортивне свято «Спорт – запорука здорової нації», присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь усі здобувачі освіти. Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали діти! В рамках проведення цього свята відбулися футбольні матчі, спортивні ігри та легкоатлетичні забіги.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Зичимо нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, а принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжує вас скрізь і завжди!

Інформацію підготувала  Гузевата О.О.,  заступник директора з виховної роботи

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.