Спортивне життя.  Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування

Спортивне життя.  Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування

22.10.2018 р. У Харкові закінчився Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху. Змагання проходили у дуже цікавій спортивній боротьбі. Емоції  та враження учасників змагань були різні: це і безмежна радість переможців, і сльози відчаю на очах переможених.

Головна боротьба на змаганнях, що проходили протягом трьох днів, розгорнулася між командами м. Києва та Харківської області. Перемогу отримали кияни. Дійсно, вони сьогодні були найсильніші!

На третьому місці опинились молода, перспективна, дружня команда Івано-Франківської області. Вітаємо переможців, призерів змагань та їх наставників! Дякуємо за важку, але дуже важливу працю! Змагання показали дуже високий рівень майстерності спортсменів основного та резервного складу дефлімпійської збірної команди України,  яка вважається одним з лідерів європейського та світового дефлімпійського спортивного орієнтування. Вважаю обов’язковим додати, що харків’яни на цьому чемпіонаті заявили для участі у змаганнях додатково, окрім основного складу, ще другу команду, яка складалася виключно з перспективної молоді-вихованців школи-інтернату №6 м. Харкова.

І виглядала ця команда дуже яскраво і потужно! Троє молодих спортсменів вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту України. Тож, спортивне орієнтування спортсменів з вадами слуху рухається уперед. А це – головне!

Дякуємо керівництву Харківського регіонального центру з фізичної культури і спорту «ІНВАСПОРТ», обласному осередку спортивної федерації глухих України, оргкомітету, головній суддівській колегії та друзям, які підтримували нам, допомогли організувати та провести цей Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху на високому організаційному рівні.

До нових зустрічей, друзі!

Інформацію підготував Володимир Бондаренко, Заслужений тренер України.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.