Спортивно-масовий захід «Свято спорту та здоров’я»

Спортивно-масовий захід «Свято спорту та здоров’я»

15 червня 2018 року у м. Харкові на базі легкоатлетичного манежу Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “ХТЗ” пройшло «Свято спорту та здоров’я». Участь у святі взялиголова Харківської обладміністрації Юлія Світлична та мешканці м. Харкова. До заходу також приєдналися працівники та здобувачі освіти Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» Харківської обласної ради.

На свято були запрошені гості:Олександр Гвоздик,український професіональний боксер, чинний чемпіон NABF, бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон літньої Універсіади (2013), чемпіон світу серед студентів (переможець Кубка Європи (2010), багаторазовий чемпіон Україниаслужений майстер спорту України.(2008); Злата Огнєвіч, українська співачка і політик, представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2013, народний депутат України.

Багато емоцій і позитивного настрою отримали усі присутні на святі. Дуже приємним і теплим було спілкування із головою ХОДА Юлією Світличною.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.