СВЯТО ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

СВЯТО ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Це свято є досить молодим та сучасним. Але, не зважаючи на це, його шанують в усій країні.
Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
В нашій школі-інтернаті це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні – 22 січня 2018 року. Свято тривало п

Члени гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.) підготували виставку робіт під назвою «Поля пшеничні і небесна даль…».

Школу прикрасили творчі роботи учнів до конкурсу малюнків «Народні символи України».

Гучно пролунало загальношкільне свято «Соборність України – свято України і моєї родини!» (підготувала Гузевата О.О., заступник директора з виховної роботи).

А ще ми маємо свою добру шкільну традицію. Адже не перший рік долучаємося до символічного ланцюга єдності, який об’єднує мільйони українців по всій Україні.

Тому, як символ єднання всієї України, всі учні і працівники школи-інтернату вишикувались на шкільному подвір’ї разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг». У цей день молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій Україні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.

Інформацію підготувала заступник директора з виховної роботи Гузевата О.О.

Наша сила –в єдності!

Загальношкільний захід до Дня Соборності

Лунає гімн України у жестовому виконанні

Ведучі свята – Гузевата О.О., Кузнецова В.О.

 

«Живий ланцюг навколо рідної школи

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.