Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

25 травня пролунав Останній дзвоник для здобувачів освіти нашої школи-інтернату. Відкриваючи урочисту частину свята, з напутніми словами і побажаннями здійснення мрій до учнів звернулася Альошичева Т.Б., директор спеціальної школи-інтернату та запрошені гості урочистостей: Счастна І.О., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Нішенко В.В., представник Харківської обласної організації  УТОГ та Приходько В.Ю., директор Харківського учбово-виробничого підприємства №2 УТОГу.

Продовжилося свято чудовою концертною програмою. Оркестр шумових інструментів «Світлячки» виконав попурі з українських пісень, чарівний вальс у виконанні учнів 4-х класів нікого не залишив байдужим, а загальношкільний флешмоб «Найкраща школа» об’єднав усіх учасників свята в одну велику танцювальну родину.Наостанок старшокласники виконали жестову пісню «Десь по світу» про справжніх українців та українок.

Кожен з номерів вражав неповторністю, внутрішнім теплом і багатством патріотичного змісту:  Пролунав символічний останній дзвоник. Тож, бажаємо нашим учням гарного і цікавого відпочинку, сонячної надії на краще. А найголовніше – палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної України.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.