Теоретичне та практичне заняття з  рятувальниками

Теоретичне та практичне заняття з  рятувальниками

11 квітня рятувальники Індустріального району були запрошені до нашої школи-інтернату. Вони провели заняття “Попередження виникнення надзвичайних ситуацій у навчальному закладі”.

Метою заходу було ознайомлення учнів з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та порядком дій у  разі їх виникнення, узагальнити знання про стихійні лиха, про сигнали цивільного захисту   та оповіщення,  розвивати вміння правильно діяти у екстренних ситуаціях, виховувати навички самодисципліни, організованості, впевненості у своїх силах та прагнення допомоги тим, хто цього потребує.

Програма у школі-інтернаті була цікавою і насиченою. У школі була організована виставка плакатів, малюнків, творчих робіт. Також у ході заходу було проведено ділову гру «Оповіщення і постановка завдань у разі виникнення надзвичайних ситуацій»,  яка завершилась об’єктовим тренуванням по евакуації дітей та персоналу. На подвір’ї школи було розпалено багаття,  і присутні мали змогу за допомогою вогнегасників навчитись ліквідувати загоряння.

Для більшої наочності присутні мали змогу у безпосередній близькості познайомитися з макетами вибухонебезпечних предметів та за допомогою фільму розібратись у принципі їх роботи і безпечного поводження з такими знахідками.

  • ?
Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.