ТИЖДЕНЬ ПРАВА

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Екскурсія в музей жіночої та гендерної історії

06.12.2019 учні 10-12-х класів разом з учителями Аданицькою О.В., Лещенко Л.М., бібліотекарем Воробйовою Н.В. побували на екскурсії в музеї жіночої та гендерної історії та відвідали виставку «Зрозуміти, щоб зупинити».

Під час екскурсії відвідувачі спеціальної школи мали можливість:

  • ознайомитися з міжнародним та українським законодавством у сфері за безпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та гендерною термінологією;
  • узнати про життя жінок у різні історичні часи;
  • зануритися у відтворені умови життя в окупаційному Харкові;
  • сфотографуватися з будь-яким експонатом;
  • отримати інформацію щодо гендерних перетворень у світі;
  • ознайомитися із діяльністю міжнародних жіночих та феміністичних ініціатив та Міжнародної асоціації жіночих музеїв.

Урок-презентація «Кібербулінг як проблема порушення прав людини»

11.12.2019 учитель правознавства Лещенко Л.М. для учнів 9-12-х класів провела урок-презентацію «Кібербулінг як проблема порушення прав людини». Під час уроку обговорювалися питання щодо користування послугами Інтернету, діти дізналися про основні напрями кібербулінгу, вчилися, як правильно поводитися в соціальних мережах.

Виставка літератури «Права людини – твої права»

12.12.2019 бібліотекар Воробйова Н.В. провела огляд правової літератури, під час якої ознайомила здобувачів освіти 5-12-х класів з основними документами у сфері захисту прав людини.

Захід «Як подолати конфлікти»

13.12.2019 класний керівник 6-Б класу Ставна С.М. зі здобувачами освіти 6-х класів провела захід «Як подолати конфлікти». Під час заходу діти дали визначення поняттю «конфлікт» за допомогою створення «асоціативної квітки», подивилися фільм «Що таке конфлікт і як з нього

вийти», вчилися успішно вирішувати конфлікти.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.