Участь гуртка «Творча майстерня» у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку серед учнів з порушенням слуху  «Роде наш красний, роде наш прекрасний!»

Участь гуртка «Творча майстерня» у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку серед учнів з порушенням слуху  «Роде наш красний, роде наш прекрасний!»

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку серед учнів з порушенням слуху «Роде наш красний, роде наш прекрасний!» проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Українське товариство глухих» у співпраці з Київською спілкою нечуючих художників «Натхнення».

Однією з найважливіших цілей проведення конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях юних громадян – дітей з порушенням слуху, сімейних та історичних цінностей.

Не випадково назва конкурсу – це слова з приспіву чудової української народної пісні «Ой, роде наш красний». В пісні родина порівнюється з калиною. Калина може цвісти «хорошенько» лише коли про неї дбають, доглядають. Пісня закликає пишатися своїм родом, любити «рідну сторононьку», цінувати своїх рідних – «рідного батенька» та «рідну неньку».

Все це і є концепцією та джерелом натхнення малюнків, які вихованці гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.) Тетяна Тертишна

 (6-А клас) та Ольга Просянко (9-Б клас) підготували на конкурс.

Тетяна Тертишна вважає свого батька особливою людиною, яка завжди дарує душевне тепло, підтримує та є найкращим в світі другом. Цей образ батька Тетяна втілила в своїй композиції «Рідний батенько».

Любов до Батьківщини починається з любові до місця, де народився, зробив перші кроки. Ольга Просянко пишається, що народилася в селі. Тільки там вона може милуватися неповторною красою природи. «Село моє родинне» – це композиція Ольги, дивлячись на яку, наче повертаєшся з далеких доріг до батьківського дому по отій, єдиній у світі, стежині.

Побажаємо дівчатам успіху!

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.