Участь у IІ Міжнародному освітньому форумі «NewEdu»

Участь у IІ Міжнародному освітньому форумі «NewEdu»

З 28  по 30 березня 2018 року в Харкові у приміщенні Premier Palace Hotel Kharkiv проходив IІ Міжнародний освітній форум «NewEdu».

Мета заходу – формування нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях освітньої реформи та залучення всіх стейкхолдерів освіти до участі в процесі розбудови Нової української школи. Минулий форум зібрав більше 400 учасників із 8 країн світу і став визначною подією в освітянському середовищі. У цьому  ж році більше 300 учителів з  України та ще з 10 країн світу з’їхалися до Харкова . Нашу спеціальну школу-інтернат представляла Гузевата Олена Олексіївна, заступник директора з виховної роботи. 3 дні педагоги обговорювали нові світові методики у середній, спеціальній та вищій освіті. Для учасників форуму підготували екскурсії, тренінги, дискусії та  майстер-класи.

Наприклад, Ользі Цин з Єрусалиму  було чим поділитися з українськими колегами. Адже вона працює психологом в державній  муніципальній службі. За її словами, інклюзивну освіту в Ізраїлі впроваджують уже 30 років. Починають з ранньої діагностики дітей з особливими потребами, вже в садочку розвивають мовлення та навики спілкування.

Дякуємо  організаторам за запрошення!

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.