Участь у Всеукраїнському арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!»

Участь у Всеукраїнському арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!»

Команда учнів (вихованців) 6-го, 10-го класів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 6» Харківської обласної ради взяла участь у Всеукраїнському арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» у номінації «Реп – Біографія Лесі Українки» (авторські твори), приуроченому відзначенню 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

У цій номінації представлені творчі роботи 193 команд з усієї країни. За критеріями оцінювання організаторів конкурсу та за кількістю переглядів на каналі YouTube УДЦПО відеоролик нашої школи знаходиться на 3-ій позиції серед 10-ти найкращих робіт.

З метою залучення дітей і молоді до найкращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи і національно-патріотичного виховання та з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки Український творчий колектив “Експромт” КЗ “Харківська спеціальна школа №6” ХОР  взяв участь у Всеукраїнському Арт-челенджу “Слово, чому ти не твердая Криця!” у номінації РЕП-біографія Лесі Українки та посів ІІІ позицію серед 667 робіт учасників з усієї країни.

Честь нашого закладу відстоювали учні (вихованці) Павло Набоков                       (10-Б клас), Крістіна Невольниченко (10-Б клас), Нікіта Рудіч (6-А клас) та              Нікіта Черняков (6-А клас). Поважне журі було вражено майстерністю, артистизмом, завзятістю виконавців з порушенням слуху.

Щиро вітаємо наш творчий колектив!

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.