Спецсемінар із сурдопедагогіки «Пошуки нових шляхів у навчанні дітей з порушенням слуху».

Спецсемінар із сурдопедагогіки «Пошуки нових шляхів у навчанні дітей з порушенням слуху».

08.01.2020 в Комунальному закладі Харківська спеціальна школа № 6» відбувся спецсемінар із сурдопедагогіки «Пошуки нових шляхів у навчанні дітей з порушенням слуху». Учителі індивідуальної слухо-мовної роботи Орлова Н.М. та Гуманіцька Т.В. ознайомили педагогічний колектив спеціальної школи з концепціями інклюзивної освіти, білінгвального навчання дітей з порушеннями слуху, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій .

Учитель індивідуальної слухо-мовної роботи Кіндякова Я. К. в рамках спецсемінару розкрила тему «Реабілітація після кохлеарної імплантації». Під час доповіді наголосила, що особливе значення в комплексній реабілітації відводиться корекційно-педагогічній роботі. Розкрила ряд особливостей в розвитку мовлення дітей-користувачів кохлеарними імплантати.

Педагогічні читання «Механізм та способи формування позитивного іміджу спеціальної школи».

10.01.2020 в спеціальній школі відбулися педагогічні читання «Механізм та способи формування позитивного іміджу школи». Учителі Орлова Н. М., Кузнєцова В.О. в своїх доповідях та дослідженнях висвітлили питання формування позитивного іміджу спеціальної школи. Визначили модулі основних етапів впровадження та реалізації позитивного іміджузакладу освіти.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.