В рамках тижня мови та літератури Творчий проект «Rebusland»

В рамках тижня мови та літератури Творчий проект «Rebusland»

18 лютого 2020 року в рамках тижня мови та літератури здобувачі освіти 9-Б класу разом з учителем російської мови та зарубіжної літератури Кузнєцовою В.О. створили та презентували творчий проект «Rebusland».

Яскраві, естетично оформлені роботи  зацікавили багатьох учнів. Вони активно, з інтересом розгадували зашифровані слова.

Учасники творчого проекту переконалися, що за допомогою малюнків, слів, знаків можна створювати цікаві лінгвістичні ігри.

Захід сприяв розвитку кмітливості, креативного мислення, логіки, пам’яті дітей з порушенням слуху.

Стіннівка «Скільки є у світі квітів – стільки є у світі мов…»

19 лютого 2020 року в рамках тижня педагогічної майстерності вчителів-філологів здобувачами освіти 10-12-их класів випущена стіннівка«Скільки є у світі квітів – стільки є у світі мов…», присвячена Міжнародному дню рідної мови.

19 лютого 2020 року вчитель української жестової мови Лещенко Л.М. з учнями 10-Б класу провела відкритий урок «Вірші глухих поетів», на якому діти ознайомилися з поезією глухих поетів (Галиною Швець, Зіновієм Гарником). Учитель на уроці формувала навички використання жестової  мови як повноцінного засобу спілкування, поповнювала словниковий запас учнів, виховувала повагу до рідної мови, рідного краю.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.