27 лютого 2017 року в рамках тижня педагогічної майстерності вчителів-філологів учитель Калюга М.В. провела відкритий урок з української літератури «Урок-подорож у світ творчості Богдана Лепкого». Використання інтерактивних методів навчання допомогло учням зрозуміти ідейно-художній зміст казки Б. Лепкого «Мишка (Казка для дітей, для малих і великих)». Учні замислювалися над питаннями добра і зла, справедливості й милосердя. На уроці були використані різні види читання: вибіркове, за ролями, «ланцюжкове».
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2017/02/kalyuga_1.jpg)
Повідомлення теми уроку
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2017/02/kalyuga_2.jpg)
Робота над текстом казки