Відкриття року математики

Відкриття року математики

10 вересня 2020 року в спеціальній школі № 6 був відкритий Рік математичної освіти в Україні на 2020/2021 навчальний рік.

У старшій школі Рік математики відкрила директор спеціальної школи Тетяна Альошичева. Вона підкреслила успіхи випускників спеціальної школи, які вступили до вузів і коледжів міста Харкова для подальшого навчання.

У базовій школі Рік математики відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Кушніренко. Вона підкреслила, що базові математичні знання можуть опанувати усі учні (вихованці). Одні більше, інші – менше, але усі мають можливість знати математику.

У початковій школі Рік математики відкрила заступник директора з виховної роботи Дар’я Безкровна. Вона розповіла, що математика – це весело. Вчителька початкової школи Людмила Кіпоть провела інтерактивну гру з учнями (вихованцями) початкової школи.

У заходах по відкриттю Року математики в спеціальній школи взяли участь вчитель математики Віктор Можевітін та керівник методичного об’єднання вчителів природничого-математичного циклу Олена Аданицька.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.