Виставка патріотичного плаката Юрія Неросліка

Виставка патріотичного плаката Юрія Неросліка

З 5 березня у стінах нашої школи проходить виставка патріотичного плаката харків’янина і справжнього патріота Юрія Неросліка.
В експозиції виставки патріотичного плаката харків’янина Юрія Неросліка представлено 30 робіт, створених автором під час перебування в зоні АТО. У складі 92-ї ОМБр Юрій служив сапером підрозділу групи інженерного забезпечення.
Виконані в техніці комп’ютерної графіки, у вільний від бойових дій час, плакати насичено потужним енергетичним, емоційним зарядом, в колористичній гамі використано символіку українського прапора і державний герб, а прототипами багатьох образів стали бойові побратими Юрія. Ці роботи повністю відповідають призначенню плаката як жанру швидкого реагування на політичні і воєнні події в Україні, заклику до миру і перемоги, збереження державної і територіальної цілісності нашої України.
Всього за час перебування на фронті Юрій Нерослік створив більше 1000 творів, які розповсюджено у соціальних мережах, експоновано на двох столичних виставках і заплановано встановити на білбордах. Це ще і особиста арт-терапія бійця і художника: дивлячись смерті у вічі, втрачаючи бойових друзів, у процесі творчого підйому він лікує душу, заряджає її вірою і оптимізмом. Конструктивне мислення IT-працівника допомагає композиційно вирішувати сюжетно-тематичне наповнення плаката, його образно-стилістичний зміст. Використовуючи у графічних редакторах різні варіанти образно-символічного, узагальненого змісту, Юрій переробляє і творчо трансформує вже готові «кліше» відомих у минулому плакатів, супроводжуючи їх поетичними рядками і відповідними «слоганами» патріотичного змісту. Перефразовуючи відомий вислів, можна сказати, що «звучать гармати, але музи не мовчать!»
Очевидець, учасник бойових дій, Юрій Нерослік і сьогодні в строю – зі своїми плакатами, виступами перед молоддю, волонтерською діяльністю. 
Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.