ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї

Здавна відомо, що родина – то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов’язків.  З неї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Ніщо не може бути важливішим ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо, куди занесе життя, саме ваша сім’я буде джерелом радості, комфорту і піклування. Мамина ласка, татова вимогливість, дідусева мудрість, тепло домашнього затишку на все життя лишають глибокий слід у житті кожної людини.

Сім’я наче музичний твір, який будується на дисонансах та консонансах,тонах та півтонах, але загалом – це прекрасна пісня.

Міжнародний день сім’ї (англ. International Day of Families) встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.

З нагоди цього свята в рамках концепції «Родина – це надія на життя»  члени гуртка «Творча майстерня» (керівник Здолбнікова О.А.) разом з вчителем англійської мови Соробей М.В. організували виставку творчих робіт учнів нашої школи-інтернату My Family Tree” («Моє родинне дерево»). В малюнках та колажах діти   розповіли про свої родини, а в колективних творчих проектах показали, що сім’я не завжди визначається по крові. Часто це люди у вашому житті, які приймають вас і готові ділити з вами свої життя та діяльність (рідна школа, клас, коло друзів тощо).

Завжди цінуйте та бережіть свою родину!  Любіть близьких, поважайте та даруйте їм своє тепло!

 

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.