Вітання

Вітання

Шановні ветерани! Дорогі харків’яни!

8 та 9 травня – День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – в історії нашого народу є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. У ці травневі дні з вдячністю і глибокою шаною ми пригадуємо величний подвиг українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні!
Від щирого серця вітаємо всіх з цим величним святом! У цей святий і сумний для всіх нас день ми схиляємося у доземному поклоні перед ветеранами рідного міста, всіма ветеранами нашої Батьківщини та їх родинами, що зазнали страшних злигоднів війни. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість, добробут і благополуччя не переводяться у Ваших домівках!
Наша довічна шана і пам’ять полеглим героям, котрі віддали своє життя за свободу і незалежність України. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Неоціненним є і життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство, заклав підвалини незалежної України. У них ми вчимося сьогодні людяності, мудрості і терпіння, віри і любові до нашої рідної землі, до Батьківщини. Наш обов’язок – бути гідними цього надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами знову утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні.
Друга світова війна і виборена в ній Перемога, віддаляючись від нас у часі, не відходять у забуття. Священна пам’ять та глибока повага завжди житиме у наших серцях.

Здоров’я всім Вам, миру, щастя людського, добра, терпіння, любові!!!

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.