Проведення виховних годин

Проведення виховних годин

З 03.03.2021 по 04.03.2021 у спеціальній школі були проведені виховні заходи:

* Година екологічного виховання (відповідальні вихователі 10-12-х класів).

Під час бесіди учні навчилися оцінювати екологічну ситуацію, розв’язувати пізнавальні завдання екологічної тематики. Головною метою заходу було формування екологічної культури учнів (вихованців).

* Дуель-шоу «Дівчата чи хлопці» (відповідальні вихователі 7-х класів).

Дуель-шоу складалося з інтелектуальних змагань, які викликали в учнів прагнення до перемоги. У ході змагань учні навчилися швидко опрацьовувати різні версії відповіді, визначати правильне, радитися один з одним, застосовувати здобуті на уроках знання на практиці.

* Інтерактивний захід “Безпека у школі – запорука здоров’я” (відповідальні вихователі 1 – 4 -х класів).

Під час заходу учні повторили правила поведінки у школі, виконували руханку, грали в гру та відповідали на запитання ведучих.

* Інтерактивна виховна година “Твоє здоров’я у твоїх руках” (відповідальна вихователь 8-х класів).

Виховна година була проведена з метою виховання в учнів потреби в здоровому способі життя, відповідальності за своє здоров я, непримиренного ставлення до шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя. Під час спілкування з вихователем Мельник Л.А. учні ознайомилися з групами здоров’язберігаючих технологій, методами збереження та факторами, які негативно впливають на здоров’я.

* Розважальний захід “До нас іде Масляна” (відповідальні вихователі 5-х класів).

Масляна – це свято, що символізує проводи зими та зустріч весни. З цієї нагоди вихователь Куришева І.Г. підготувала для учнів (вихованців) різноманітні розважальні конкурси та завдання.

Коментарів немає

Вибачте, на даний момент коментування закрите.