Інформер

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Національна дитяча гаряча лінія

* * *

НАШІ ВІДЗНАКИ

  • Срібна медаль. Номінація "Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти". Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2013", яка проходила с 28 лютого по 2 березня 2013р., в м. Київ.
  • Диплом, який додається до срібної медалі.
  • Почесна грамота, якою Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації нагородив наш заклад за високий професіоналізм, наполегливість, натхнення у справі виховання і навчання підростаючого покоління та з нагоди 50-річного ювілею закладу. Харків 2013 р.
  • Диплом "За вагомий внесок у розвиток національної освіти" з Четвертої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2013".
  • Подяка від Комунальної установи "Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Харківської обласної ради" за пропаганду здорового способу життя, культури здоров'я, за сприяння в формуванні й розвитку соціальної, моральної, здорової особистості дітей з вадами слуху, позитивний психологічний мікроклімат в учнівському колективі. Харків 2013 р.

Для перегляду слайдів – клікнути мишкою по номеру слайда