Як відкрити свій блог або сайт

  Що таке блог і навіщо він потрібен?
  Блог (від англ. blog, web log — Ваш інтернет-щоденник) це зазвичай невеликий по об’єму веб-сайт, інформацію на якому Вам потрібно постійно оновлювати. На блозі Ви можете розташувати свій текст, зображення або якісь мультімедійні записи. Всю інформацію потрібно відсортовувати у зворотньому порядку, тобто останній запис завжди повинен бути зверху сторінки.
  Блог відрізняється від звичайного щоденника тим, що інформація на ньому публічна і ознайомитись з нею може будь-хто.
  Відкрити свій блог – це зробити перший крок до створення свого сайту.
  Спосіб відкриття блогу не такий вже й складний і скористатись ним може будь-який користувач, адже для цього не потрібно мати спеціальну підготовку, для цього вистачить не більше 5 хвилин!
  Отже, які можливості дає блог?
  Насамперед це можливість самовираження, можливість подискутувати на сторінці свого блога з питань що Вас турбують, знайти однодумців де б вони не проживали, в любому куточку світу. Свій блог це – знайомства з новими людьми.
  Більш розгорнуту інформацію на цю тему можна отримати в інтернеті, якщо в пошукову строку вбити фразу “відкрити свій блог”. Нижче я даю посилку на сайт, на якому можна відкрити свій блог або зробити свій сайт безкоштовно, але раджу пам’ятати, що безкоштовний сир буває тільки в мишеловці!
  Перейти на безкоштовний конструктор сайтів
  Перейти на хостінг сайтів
  Тут зразу можна безкоштовно створити сайт або блог
  І тут зразу можна безкоштовно створити сайт або блог