27 травня у школі-інтернаті пройшло свято “Останнього дзвоника”. Для учнів 12-Б та 10-Б класів він пролунав востаннє. Також на святі були присутні голова обласної організації Українського товариства глухих Яковлева О.В., шефи – представники студентського самоврядування Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі. Вихованці презентували шкільний флешмоб “Україна – це ми!”.
![](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2016/05/image131.jpg)
![alt=](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2016/05/image130.jpg)
![alt=](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2016/05/image129.jpg)
![alt=](http://schoolfordeaf.kh.ua/wp-content/uploads/2016/05/image128.jpg)