Школярам


Як успішно здати ЗНО (поради психолога учням)

Тестування – це серйозне психологічне випробування тому завдання школи і вчителів допомогти учням психологічно налаштувати учнів на успіх, ознайомити з правилами проходження ЗНО, допомогти в підготовці до тестування.

Деякі поради для успішного проходження ЗНО

детальніше…


Телефони довіри в місті Харкові

Спеціалізована служба психологічної допомоги «Телефон довіри» Харківського Обласного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

На які номера можна телефонувати705-04-69
Коли можна телефонувати  – щодня, цілодобово
З яких питань можна звертатись – Екстрена психологічна допомога

Більше інформації дивитись далі…


Який у Тебе характер

Кажуть, малюнок чудово може розповісти про характер людини, яка його намалювала. Давай перевіримо істинність цього твердження на власному прикладі.

завантажити…


Чи вмієш Ти цінувати час

Час не можна купити, і, тим більше, повернути назад. Але його можна і потрібно раціонально використовувати. Дізнатися, наскільки якісно і результативно Ти витрачаєш 24 години на добу, Тобі допоможе тест для дівчаток і хлопчиків-підлітків.
Дай відповіді на кілька запитань, і результати запиши в чернетку. Після проходження тесту Ти дізнаєшся, до якого типу людей належиш. Готовий починати? Чудово! Тоді вперед!

завантажити…


Тест з профорієнтації

Будь-яка робота має приносити задоволення, і не лише матеріальне, але й духовне. Ти ж не хочеш усе життя нудьгувати по вісім годин щодня? Саме тому я підготував для Тебе цікавий тест з профорієнтації. Він допоможе Тобі краще пізнати себе та зробити правильний вибір професії.

завантажити…